Kleje, uszczelniacze i powłoki funkcjonalne

Kleje, uszczelniacze i powłoki funkcjonalne Henkla wykorzystywane są w stronice, przemyśle lotniczym i metalowym, dóbr trwałego użytku, towarów konsumpcyjnych, konserwacji i naprawie oraz w przemyśle opakowań - oferując szeroki zakres produktów dla rzemieślnika i konsumenta. Produkty firmy Henkel znajdują zastosowanie w transporcie, elektronice, badaniach kosmicznych, metalurgii, towarach trwałych, towarach konsumpcyjnych, pracach konserwacyjno-naprawczych oraz w szeroko rozumianym przemyśle.


Dom, szkoła i biuro Zrób to sam

Firma Henkel oferuje szeroki zestaw innowacyjnych marek, które spełnią oczekiwania każdego gospodarstwa domowego, każdej szkoły i każdego biura.

Henkel opracował liczne, innowacyjne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania w zakresie szerokiej gamy produktów do klejenia i uszczelniania.


Budownictwo i wykonawstwo Przemysł
Firma Henkel oferuje szeroki asortyment wyrobów dla fachowców w dziedzinie usług wykończeniowych. Przemysłowe rozwiązania oferowane przez firmę Henkel można znaleźć w wielu przedmiotach, z którymi stykamy się na co dzień.

Przemysł motoryzacyjny

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU FIRMY HENKEL.